Vasúti igazolvány

Arcképes vasúti igazolvány a magyar szent korona országaiban és a megszállott tartományokban a szolgálaton kívül, polgári ruházatban utazó tényleges és nyugállományú katonák részére, menetdíj-kedvezmény igénybe vételéhez. Paulovits Sándor , a cs. és kir. 85. Gaudernak gyalogezred hadnagya részére. Lőcse, 1908. március 1.
Kecskebőrbe kötött egészbőr kötésű, keményfedelű igazolvány , fedéllapon aranynyomás; barnított arckép aláírással, 16 számozott előrenyomott zsírosőlésű gépi papíroldal, korom-, tus-, és vasgallusz tintával kitöltve, grafitceruzás bejegyzés, rézszegecses fényképrögzítés; a papírlap vaskapocsos tűzésű.

Vasúti igazolvány 1908, 1908. március 1. - Hadtörténeti Múzeum