A Szekula ikrek rajzalbuma

Az album 56. oldalán az 5 éves és 8 hónapos Szekula Panni rajza a következő magyarázattal:
„Ez az asszony húzza a csacsit. A kocsiba gyejmekek ülnek”. Alatta Szekula Marika műve 5 éves 9 hónapos korában: sétáló kislány, madárijesztő, repülő színes madár. A szemközti oldalon több jelenetből álló színes rajz, rajta a kommentár: „Diszkép!” A kislány már maga próbál betűket írni a képre: ABPMAWP. Balra lent az anya megjegyzése: „Marika 5 ¾ [éves].”

Szekula Pannika és Szekula Marika ikerpár rajzalbuma II. Album, 1911 - Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum