Manikűrkészlet

Téglalap alakú, világos barna színű, bőrből készült, belül bélelt tok, melynek két rövidebb oldalába behajtható, sárga színű textil fülek vannak bevarrva. Az összehajtott tokot középen egy-egy összekapcsolható pánt fogja össze. A tokban a készlet darabjainak rögzítésére kis fülek, pántok találhatók.
Tartalma hiányos, 10 db különféle manikűr eszköz: 1 db reszelő, 3 db bőrfeltoló, 1 db körömtisztító, 1 db bőrvágó, 2 db polírozó, valamint 2 db ismeretlen felhasználású bakelit tárgy található benne, valamint egy Kronenberg Spezial feliratú tokban csontnyelű, rövid és keskeny pengéjű borotvakés.

Manikűrkészlet - Göcseji Múzeum